Головна » Утворення церкви

Утворення церкви

Навчання молодих духовних лідерів на конференціях LTS в м.Києві наближалося до завершення. А попереду їх очікувало практичне застосування отриманих знань. З Києва на рідну Волинь Павло повертався сповнений рішучих намірів та енергії. “Домашнє завдання” – організувати нову церкву в своїй області – він сприйняв як своє покликання, і почав ревно молитися про її заснування в одному з районних центрів. Свою ідею він розповів своїм друзям. Таким чином утворилася молитовна група однодумців.

Проминув майже рік у спільній молитві. Бог особливим чином відповів на їхнє прохання. З 29 березня по 4 квітня 1999 року вперше на Волині, саме в невеликому містечку Турійську, за пробудження якого молилися друзі, відбувся “Тиждень Святого Євангелія”. Кожний день на зустрічі приходили діти, дорослі та молодь. В останній день євангелізації зал кінотеатру був переповнений. Жителі Турійська виявили бажання і надалі регулярно збиратися, щоб вивчати Біблію, прославляти Бога в піснях та молитвах. Почала свою працю Недільна школа для дітей. Хлопці та дівчата охоче приходили на християнські молодіжні спілкування. Крім загальних зустрічей в неділю, розпочалося вивчення Біблії в малих групах.

Слово Боже дало свої паростки в серцях людей, пробуджуючи їх до нового життя з Богом. І ось прийшов день, якого так давно чекали. 11 червня 2000 року на березі мальовничого озера в Турійську зібралися жителі містечка та гості, щоб стати свідками заснування нової Христової церкви. 9 душ своїм величним “ВІРУЮ!” проголосили її народження.

Кожного року до церкви долучаються нові люди, які повірили в Бога, і виявили бажання жити так, як каже Бог через Біблію.