Главная » 2008

Дитячий табір “Сенсація”

9 Серпень 2008

У нашому житті є безліч незвичайних, радісних, особливих моментів. Проте, лише деякі з них ми можемо назвати сенсаційними.

Дитячий християнський табір, який проходив з 2 по 9 серпня, 2008 року в с. Дубечно Старовижівського р-ну Волинської обл. є саме такою подією! Лише назва вже свідчить про це – «Сенсація!»

Тиждень, проведений у гарному місці серед красивої природи, надовго залишиться в пам’яті діток та лідерів з смт. Турійськ, с. Бобли, м. Володимир-Волинський, м. Житомир. Благословінням та підтримкою була присутність інтернаціональної команди братів і сестер з США, Польщі, Ірландії.

Кожен день розпочинався зі спільної молитви, читання Слова Божого та прославлення Господа.

Під час занять в малих групах вивчався курс під назвою «Не той шлях, Йона!» на основі книги Йона з Біблії. Діти могли разом почитати Боже Слово, на прикладі історії про Йону пороздумувати та багато дізнатися про непослух та його наслідки; про доброчинність, любов до інших; про молитву, її призначення та важливість у нашому житті; про самого Бога, яким Він є.

Дуже цікавим був час гуртків, адже всі мали можливість власноручно з допомогою лідерів та особистої фантазії створити чудові і неординарні речі: фотоальбоми, в які відразу ж помістили фото з табору та друзі могли залишити слова на згадку; ляльки, яким діти самі моделювали одяг, зачіску; і ще багато іншого.

Ввечері, зібравшись всі разом, діти могли побачити цікаві і повчальні сценки, взяти участь у веселих конкурсах і отримати подарунки, поспівати, переглянути фото. Після цього – тепле дружнє коло навкруг вогнища, спілкування, пісні, свідчення лідерів про те, як Господь змінив їх життя.

Проходження курсу по вивченню Біблії, цікаві ігри, що заставляли діток не лише бути фізично активними, але й роздумувати над важливими і серйозними питаннями, смачна їжа, різноманітні розваги, такі як батути, ролики, велосипеди, яскраві і веселі вечірні програми та душевні спілкування біля вогнища – усе це невід’ємні частинки нашого табору. Та все ж, основною метою було донести дітям найбільшу та найважливішу сенсацію у нашому житті – Ісус Христос постраждав за наші гріхи на хресті і цим дарував нам спасіння і вічне життя. Діти побачили невелику інсценізацію Таємної вечері та молитви Христа в Гефсиманському саду. Це підштовхнуло багатьох із них на роздуми про життя, про Бога, про спасіння.

Безмежна подяка усім, хто вклав частинку свого серця в цей табір та, найперше, Господу, що благословив, підтримав і дозволив відбутися цій «Сенсації»!