Главная » 2008

Селу Бобли виповнилось 500 років

17 Серпень 2008

17 серпня 2008 року в с.Бобли відбулося урочисте святкування з нагоди 500-річчя села. Церква «Еммануїл» була запрошена головою сільської ради Сергієм Григоровичем Кисілем, щоб взяти участь в програмі святкування серед інших колективів в Будинку культури.

В залі були присутніми близько 400-450 людей. Після привітання церквою мешканців села з ювілеєм, молодіжна група прославлення возвеличила Ім’я Господа в своїх піснях. А ще виступила на сцені група дітей із села, які відвідують заняття по вивченню Біблії. В час, коли діти почали співати християнські пісні, в залі запанувала тиша. Це було подібно до променя світла серед темряви.

Протягом семи років церква «Еммануїл» з смт. Турійськ звершує місійне служіння в цьому селі. За цей час головна увага була спрямована на молодь та дітей. Вивчалося Слово Боже, надавалася практична допомога немічним людям у господарстві та матеріально, молодь та діти села щорічно оздоровлюються в літніх християнських таборах. Неодноразово церква отримувала подяки від керівництва села. В цей святковий день церква «Еммануїл» отримала високу оцінку від представників обласної адміністрації, а також від керівників села Бобли за представлену святкову програму.

Відповідальний за місійне служіння в Боблах від церкви «Еммануїл» Леонід Легенький.