Главная » 2008

Дитячі ігри Kids Games у селі Бобли

31 Жовтень 2008

Діти – наше майбутнє. І як сьогодні ми зуміємо вірно наставити і навчити наших дітей духовним і моральним істинам, від того залежить, якою буде наша країна і наше суспільство.

Тому церква “Еммануїл” смт Турійськ приділяє багато уваги праці з молоддю і дітьми. Під час осінніх канікул в школі с.Бобли при сприянні директора школи Власюк С.С. і допомозі підліткового руху “Спадкоємці”, сім’ї Михальчук Юри та Люби молодь церкви провела міжнародні дитячі ігри “Kids Games” з 31.10 по 02.11.2008 року в приміщенні школи с. Бобли.

Шкільним автобусом підвозили дітей зі шкіл с.Обеніжи, сіл Оса та Ревушки.

В іграх приймали участь вісім команд по одинадцять чоловік в кожній команді під керівництвом лідера команди. В програмі були не лише змагання між командами, але проходили уроки праці з рукоділля, а також духовне навчання: спілкування на біблійні теми, моральні істини.

Переможці визначались за кількістю набраних балів – ті три команди, які за результатами отримали найбільше балів і посіли призові I, II i III місця, були нагороджені грамотами і медалями: золотими, срібними і бронзовими. Проте жоден учасник змагань не залишився без нагороди, кожен отримав подарунок.

Позитивні відгуки, хороший настрій, бажання зустрітись знову, свідчать про те, що такі зустрічі необхідні дітям.

Щиро дякую лідеру Гончарук Ірині, яка доклала багато зусиль для організації та проведення ігор, а також всім лідерам молоді, які робили все для того, щоб дітям було цікаво і весело та переживали кожен за свою команду.

Відповідальний за місійне служіння в с. Бобли Легенький Леонід