Главная » 2008

Показ фільму “Правда про СНІД” у школі та бесіда зі старшокласниками.

1 Грудень 2008

1 грудня суспільство оголосило всесвітнім днем боротьби із СНІДом — невиліковною хворобою, чумою нашого часу. За статистикою на Волині перший зареєстрований випадок ВІЛ-інфекції був зафіксований у 1996 році. Тепер, через 12 років, тільки зареєстрованих осіб нараховується більше 2 тисяч. Реальна ж кількість за оцінкою спеціалістів в 5-10 разів більше. В Турійському районі станом на 1 грудня 2008 року зареєстровано 23 ВІЛ-інфікованих.

Із початком епідемії основним шляхом передачі був ін’єкційний, тобто СНІД поширювався серед наркоманів. Але останніми роками переважає статевий шлях передачі. Світ намагається боротися зі СНІДом шукаючи ліки і пропагуючи використання захисних засобів, але мені здається, що ця компанія навпаки провокує молодих людей і підштовхує до гріха і таким чином ВІЛ поширюється з лякаючими темпами незважаючи ні на що.

Чи може щось зробити церква Ісуса Христа? Може і повинна, адже гинуть душі! Напередодні першого грудня у Турійській школі-гімназії відбулись зустрічі з старшокласниками. Представниками нашої церкви, які є членами молодіжної організації “ВИХІД” був показаний фільм “Правда про СНІД”. Після фільму в розмові учнів не просто проінформували що СНІД це недобре, але й застерегли, що не варто ризикувати з життям і робити кроки, які можуть призвести до гріха. Зокрема, заохочували молодь до утримання від статевих стосунків до шлюбу, адже цього навчає Біблія. Сьогодні ми ще можемо хлопцям і дівчатам сказати і застерегти їх від біди, тому і варто йти в школи і проводити такі бесіди. Ми не зупинимо всесвітню епідемію СНІДу, але можемо вберегти якусь Наташу чи якогось Миколу від цього.

А ще церкві Ісуса Христа потрібно реагувати на проблему СНІДу не тільки застерігаючи людей від цього, але нам вже слід готуватись приймати і надавати допомогу тим тисячам, які вже мають смертельний статус ВІЛ+. Суспільство бореться із СНІДом, але й таким чином настроюють “здорових” людей проти “хворих” і формується клас сучасних прокажених. Як би Ісус повівся сьогодні коли до нього прийшов ВІЛ інфікований чоловік?…

Олександр Черняк