Главная » 2010

Молодіжний табір “Є Контакт”

9 Серпня 2010

Напевно немає зараз підлітка, який не знає, що таке “Вконтакті”. Але мало хто з них знає про справжній реальний контакт з Богом. А контакти з своїми однолітками часто конфліктні, сповнені розпусти і приречені на руйнування. Саме тому команда молоді з нашої церкви провела черговий молодіжний табір.З 9 по 16 серпня цього року на березі озера поблизу села Пересіка знову були намети, польова кухня, цікаві ігри, спілкування, музика та багато іншого – і все це в реальному часі і просторі.

Зважаючи на інтереси молоді до комп’ютерів програма була побудована, використовуючи комп’ютерні терміни. Наприклад, день, коли ми розповідали про гріховність людини, носив назву “Вірус”, а день, в який ми розповідали про спасіння – “Антивірус”. В першій половині дня в таборі були групки вивчення Біблії по курсу, в якому розглядались історії з життя Ісуса Христа. Потім було багато вільного часу для купання, розваг чи просто спілкування. Після вечері мали форум на важливі для молоді теми: стосунки хлопців та дівчат, працевлаштування, марновірства та інше. Майже щовечора показували документальні фільми із свідченнями людей, які прийшли до Христа, або повчальні фільми, які зняли наші друзі з студії “Правда про” м.Луцьк.

В передостанній вечір пастор Павло Карпук розповів про любов Христа і зробив заклик довірити своє життя Господу. Радість огортає серце, хоча на очі навертаються сльози коли бачиш, що Слово Боже стає зрозумілим для молоді і що вони приймають рішення розірвати контаки з гріхом і почати нове життя.

Дякуємо всім працівникам, хто прийняв участь у підготовці до табору, тим, хто працював на кухні, хто був учасником і доклав зусиль щоб табір був цікавий і корисний. А найбільше дякуємо Господу Ісусу Христу, який дає сприятливий час і можливості для такої праці!

Черняк Олександр
Директор табору


fb-share-icon