Главная » 2011

Дитячий табір

2 Серпня 2011

Літо – це улюблена пора багатьох, а особливо – діток. А багато дітей з Турійська, Турійського та сусідніх районів не могли діждатися літніх канікул саме тому, що на них чекала поїздка у дитячий християнський табір відпочинку!

І справді, Бог благословив, і з 26 липня по 2 серпня 2011 року у с. Дубечне, Старовижівського р-ну, Волинської обл. проходив християнський табір відпочинку для діток під назвою «Хто ти?».

Саме це запитання «хто ти?» звучало найчастіше у таборі. Ми ставили його, найперше, до Бога і намагалися дізнатися яким Він є, а також один до одного, аби краще познайомитися між собою.

92 дітей мали чудову нагоду не просто відпочити та активно провести час, а, найголовніше, почути Добру Новину та більше дізнатися про Господа, Біблію, молитву. Більшість із них вперше побували у подібному таборі.

Весь час поряд із дітками була команда лідерів з нашої церкви, які невтомно трудилися протягом усього табору і стали для них мало не мамами і татами на тижденьJ

Також для служіння у табір приїхали брати та сестри із США та Польщі (і ще були незамінні перекладачі, що допомагали порозумітися). Вони багато попрацювали, зокрема готували і проводили з дітьми цікаві гуртки, де дали можливість власноруч зробити красиві сувеніри на згадку, грали спортивні ігри, ділилися історіями з власного життя і дуже подружилися з дітками.

Кожен день був яскравий, насичений різними подіями та не схожий на попередній. Протягом цих семи днів діти  «познайомилися» із багатьма біблійними героями та почули їх історії; на спілкуваннях по групах, де використовувалися спеціальні книжки-курси, дізнавалися якості Бога через Його імена. Під час загально-табірних ігор не лише бігали та стрибали, змагалися у спритності, ходили у ліс, а й вирішували різні завдання, шукали «скарб» та навіть проживали протягом гри усе життя! Коли дозволяла погода, ходили купатися, стрибали на батуті, каталися на велосипедах, гойдалися на гойдалках, насолоджувалися чудовою природою… Протягом кількох днів у таборі була власна валюта.  Діти з захватом заробляли ці гроші і потім за них купували цінні речі та солодощі. Щовечора усі разом збиралися, щоб прославити Бога співом, подивитися веселі або серйозні змістовні сценки (в яких діти залюбки брали участь), в один із вечорів діти мали можливість проявити свої таланти, за що кожен учасник отримав нагороду. Незабутніми були вечори, проведені разом, спілкуючись у теплому дружньому колі навколо вогнища…

Ще довго і багато можна розповідати про цей незабутній тиждень, проте найважливішим є те, що дітки почули про Ісуса Христа, про Його любов, про спасіння, яке Він нам пропонує. Багато із них, можливо, ще по-своєму, по-дитячому, але молилися до Бога, каялися у гріхах та просили, щоб Христос жив у їхніх серденьках. Віримо, що в майбутньому ті зернятка віри, що були посіяні через цей табір, проростуть та принесуть радість та славу для Господа!

Шиба Леся

fb-share-icon