Главная » 2012

Чому я приймаю хрещення?

28 Серпня 2012

26 серпня в церкві «Еммануїл» відбулося свято – святе, по вірі, водне хрещення, – та подія, яка показує, що Бог живий, що Він і сьогодні працює у житті людей.

Це справді важливий крок для тієї людини, яка повірила в Ісуса Христа усім серцем, – це те, що між тобою і Богом. І в той недільний день ще одна дівчина ступила цей крок, сказала перед іншими людьми, що вірить у Нього, і пообіцяла Богу жити згідно того, що Він заповів у Біблії.

Багато людей запитують, чому я це зробила. Це питання виникає ще й тому, що в той день я була єдиною людиною, хто приймав хрещення, тому питань було більш ніж багато.

Що ж керує людиною піти на такий крок? З власного досвіду скажу, що читаючи Біблію, я неодноразово зустрічала місця про хрещення різних людей. Спочатку Іван Христитель проводив його (чому його власне і звуть так), потім охристився сам Ісус, згодом учні Ісуса і всі, хто увірували в Ісуса як Господа. Прийшла думка: а чим відрізняюся я? Чи принципи, які були у той час, і які записані в Біблії, змінилися? Відповідь однозначна: ні. Для мене це було як остаточне слово: «Боже, я хочу жити так, як Ти сказав. Я вірю в те, що Ти прийшов на цю Землю, щоб дати прощення навіть ціною власного життя. І я визнаю, що я грішна, як і кожна людина, і що потребую, щоб Ти простив мене. Відтепер те, що приємне Тобі, я буду шукати для себе і буду йти в Твоєму напрямі.» Інше питання виглядає цілком логічним: якщо я почала жити по-Божому 3 роки тому, то чому хрещення відбулося тільки зараз? Тому що Бог готував моє серце особливим чином, – через Біблію, через батьків, друзів. Зараз я впевнено можу сказати, що всі обставини, допущені Богом, були на користь, і дали усвідомити, що я роблю і з якими мотивами.

До слова, в якийсь період я хотіла прийняти хрещення тільки через те, що мої друзі так роблять. Особливого розуміння, що це заповіт з Богом, у мене не було. І Бог повів особливим чином – у цей важливий день я була одна. Не думаю, що це просто збіг обставин. Бог вчить, і дуже різними способами.

І зараз я дякую Богу за переміну моїх думок, і способу мого життя, за мир у серці і за ціль у житті, впевненість у майбутньому.

Кухновець Таня

fb-share-icon