Главная » 2012

“Enter” – рішення підтверджую остаточно!

10 Вересня 2012

Табір у с. Дубечно знову прийняв відпочиваючих, – цього разу сім’ї.Здавалося б, що літо закінчилося, а отже настала пора поринути в працю. Але були ще люди, котрі вирішили відкрити “оксамитовий сезон” – сім’ї з церкви та їхні друзі і знайомі виявили бажання разом поїхати в табір і провести декілька днів у близькому спілкуванні, кращому знайомстві один з одним.

Як завжди, табір мав якийсь тематичний напрям. Життя, а у тому числі сімейне, порівнювалося з роботою комп’ютера. Як в інструкції описані правила, лише за дотриманням яких механізм буде працювати, – так само і наше життя проходить по духовним законам, які встановив Бог, і дав нам взнати їх через Біблію. Бог, як наш Творець, знає нас найкраще, адже хто зможе описати твориво, як не майстер?

“Кожен день був насиченим, – коментує Павло Карпук, пастор церкви “Еммануїл”, – проводилися змістовні спілкування, які розглядали аспекти сімейного життя і відносин, усі разом грали ігри, співали, раділи кожному дню.”

В атмосфері табору люди мають можливість зблизитися один з одним, знайти друзів, адже можна побачити життя без масок, а навпаки – справжнім. Неодружені люди могли поспостерігати за тим, як виховують дітей, і почати краще розуміти батьків.

fb-share-icon