Главная » 2012

Кроки до успіху

23 Листопада 2012

Молодь Турійської церкви не сидить на місці. Пам’ятаючи, що для того, щоб щось здобувати, потрібно рухатись, ми пішли – крокували до домів наших братів і сестричок, до селища, до церкви на клубні зустрічі,а тепер і до інщої церкви. Нас радо прийняли на своїй молодіжній зустрічі наші хороші друзі, молодь церкви “Благодать” міста Ковеля. Головною темою був успіх християнина, адже це актуальне питання для молоді. На прикладі Ісуса Навина могли прослідкувати, як можна стати успішним. Усі знають 8 вірш з книги Ісуса Навина, розділ 1: “Нехай книга цього закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати над нею вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і буде щастити тобі”. Ось де ховається запорука успішного християнина – в житті Божим словом, заповідями, Богом. Російською мовою слова “буде щастити тобі” перекладаеться “будеш успешен”.

Ісус Навин саме таким і був. Згадаймо,  як  він перемагав в боях, захопив Єрихон, переходив через річку, наказав Сонцю і місяцю спинитися. Розум не може охопити всього, але умовою цього грандіозного успіху була його близькість з Богом. Як тільки “Господа не питався” – спостерігаємо, як склав умову не з тими людьми, і до кінця вже не виконав того, що заповів Бог.

Часто нам хочеться успіху. Бог може його дати. Але є декілька умов. Перша – перебувати в Господній науці постійно. Друга – це може бути успіх по Божим стандартам. Не обов’язково багатство – це успіх в Божих очах, а часом навіть навпаки. Тому будемо розставляти правильно наші пріорітети, і розуміти, що Божий успіх відрізняється від нашого, але він набагато кращий, солодший і результативніший.

Дякуємо Богу за чудових братів і сестер з церкви “Благодать”. Це спілкування було справді збудовуючим, навіть через жарти і розваги, чай і каву, бутерброди і печиво, адже можна було ближче познайомитися. Чудова домашня атмосфера цьому тільки сприяла.


fb-share-icon