Головна » Будівництво

Будівництво

Служіння Богу – служіння людям!
Ми будуємо храм, який сприятиме служінню людям на славу Божу!

Здавалося б будинок у якому збирається церква ”ЕММАНУЇЛ” завжди був будинком молитви і виглядав так як зараз. Але на початку все було по іншому.

ПОЧАТОК

З самого початку для проведення зустрічей з людьми було орендоване приміщення кінотеатру “Ювілейний”, що знаходиться на центральній площі Турійська, де проходив Тиждень Святої Євангелії. Два з половиною роки у відеозалі кінотеатру відбувалися зібрання. Але це приміщення було у занедбаному стані: протікав дах в дощові дні, взимку було дуже холодно, так як не діяла система опалення.

З дня заснування церкви “ЕММАНУЇЛ” віруючі стали ревно молитися про власне церковне приміщення. Бог особливим чином відповів на це прохання. Він направив до Турійська одного чоловіка з США з ціллю допомогти нашій церкві придбати власне приміщення. Таким чином 11 червня 2001 року рівно через рік, в день першого хрещення в Турійську, молода церква отримала від Господа, як подарунок, до дня народження, просторе приміщення колишньої хлібопекарні, з земельною ділянкою близько 0,4 га, недалеко від центру містечка.
123

Детальнішу інформацію про хід реконструкції читайте у буклеті:

Українська версія

English Version

Фото реконструкції будинку